Czy będzie likwidacja 13. i 14. emerytury? [Wyjaśnienie i analiza sytuacji]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, które mogą zaniepokoić seniorów – mowa o ewentualnym odebraniu 13. i 14. emerytur. Czy rzeczywiście grozi im utrata tych dodatkowych świadczeń? W niniejszym artykule postaramy się wyjaśnić, skąd wzięły się te obawy i jakie są ich podstawy. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Likwidacja 14. emerytury? Ograniczenie … Czytaj dalej Czy będzie likwidacja 13. i 14. emerytury? [Wyjaśnienie i analiza sytuacji]