Akademia Cukiernicza poszukuje chętnych seniorów z całego świata!

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Wiedeński projekt społeczny „Bake against poverty”, który zapobiega ubóstwu i samotności osób starszych, podbija teraz cały świat. W związku z zamknięciem wiedeńskich kawiarń „Vollpension” podczas epidemii, przedsiębiorstwo społeczne Vollpension postanowiło założyć internetową Akademię Cukierniczą. Na kursach seniorzy dzielą się swoją wiedzą cukierniczą, co zapewnia im dodatkowy dochód, a uczestnicy zdobywają cenną wiedzę okraszoną anegdotami z … Czytaj dalej Akademia Cukiernicza poszukuje chętnych seniorów z całego świata!