Beata Rakowska aktorka teatralna i dubbingowa opowiada o pracy z seniorami

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Aktorka teatralna, dubbingowa, serialowa. Laureatka PPA w 1994 r. Uwielbia dubbing i wszelkie prace z głosem. Od 2018 r. prowadzi warsztaty teatralne dla słuchaczy UTW w Uniwersytecie Wrocławskim. Wywiad z Beatą Rakowską, aktorką Teatru Współczesnego przeprowadziła słuchaczka UTW w UWr Maria Marchwicka. Jak Pani wspomina swój dom rodzinny? Czy była pani trudnym dzieckiem, sprawiającym rodzicom … Czytaj dalej Beata Rakowska aktorka teatralna i dubbingowa opowiada o pracy z seniorami