SREBRNA DEBATA Seniorzy w świecie cyfrowej rewolucji. Zaproszenie

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

3 marca br. o godz. 12:00 odbędzie się kolejne spotkanie z serii Srebrnych Debat. Cykl naszych debat jest wyjątkowy – jako jedyni w Polsce przygotowujemy debaty eksperckie skierowane bezpośrednio do seniorów, ponieważ uważamy, że zasługują oni na dokładnie tyle samo miejsca w świecie cyfrowym co inne grupy wiekowe. – Mówi Marzena Rudnicka prezes KIGS. Więcej … Czytaj dalej SREBRNA DEBATA Seniorzy w świecie cyfrowej rewolucji. Zaproszenie