SREBRNA DEBATA Seniorzy w świecie cyfrowej rewolucji. Zaproszenie

SREBRNA DEBATA Seniorzy w świecie cyfrowej rewolucji. Zaproszenie

3 marca br. o godz. 12:00 odbędzie się kolejne spotkanie z serii Srebrnych Debat. Cykl naszych debat jest wyjątkowy – jako jedyni w Polsce przygotowujemy debaty eksperckie skierowane bezpośrednio do seniorów, ponieważ uważamy, że zasługują oni na dokładnie tyle samo miejsca w świecie cyfrowym co inne grupy wiekowe. – Mówi Marzena Rudnicka prezes KIGS.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Najbliższa debata nt. „Seniorzy w świecie cyfrowej rewolucji” to dyskusja wokół codziennych potrzeb pokolenia silver, przeniesionych do świata wirtualnego. Podczas spotkania eksperci rozmawiać będą o tym jak sprostać wymaganiom idącym za wszechobecną cyfryzacją. Debata odbędzie się w formule zdalnej.

SREBRNA DEBATA Seniorzy w świecie cyfrowej rewolucji

W społeczeństwie funkcjonuje stereotyp osoby wykluczonej cyfrowo, przedstawiającej się jako człowiek w podeszłym wieku, który nie posiada smartfona czy komputera i nie odczuwa szczególnej potrzeby korzystania z nich. Tymczasem ogromna część ludzi po 55-tym roku życia aktywnie korzysta z zasobów Internetu, ale przyznaje, że nie do końca orientuje się w załatwianiu wielu spraw za pośrednictwem sieci. To pokazuje, jak ważna i potrzebna jest edukacja w zakresie efektywnego wykorzystywania nowych technologii.
Ostatni rok niejako wymusił na nas przeniesienie większości codziennych spraw do Internetu. To z kolei niesie za sobą szereg wyzwań zarówno dla firm i urzędów, jak i obywateli, konsumentów. Podczas debaty poruszymy zagadnienia towarzyszące tym zmianom, czyli to w jaki sposób instytucje i przedsiębiorstwa starają się wyjść naprzeciw potrzebom dojrzałych klientów, ułatwiając im korzystanie ze swoich usług, a także przeanalizujemy pomysły kolejnych rozwiązań, mających na celu włączenie cyfrowe i konsumenckie pokolenia silver.

W debacie udział wezmą:

  • Adriana Gajdecka – Kierownik Projektu w obszarze Strategii Doświadczeń Klienta, Orange Polska S.A.
  • Marta Mikliszańska – Head of Public Affairs & Sustainability, Allegro.pl Sp. z o.o.
  • Katarzyna Durbajło-Andracka – BNP Paribas Bank Polska S.A.
  • dr Dominika Wiśniewska – Menedżerka ds. Partnerstw, Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju
  • Katarzyna Bieniek – Koordynator Akademii ABC Senior, Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej
  • dr Czesław Ochenduszka – Uniwersytet Trzeciego Wieku Szkoły Głównej Handlowej

Debatę poprowadzi Marzena Rudnicka – Prezes Zarządu Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej

Reklama Reklama SU Bałtyk

Jak dołączyć do debaty?

Szczegóły jak dołączyć do debaty znajdziemy pod linkiem  TUTAJ . Dostęp do debaty jest nieodpłatny i będzie wymagał jedynie zalogowania się na kanale Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

Organizatorem jest Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej wraz z Fundacją Polskiego Funduszu Rozwoju i zespołem Centralnego Domu Technologii

Poprzednie debaty KIGS (ZDROWIE, MARKETING GENERACJI SILVER):

Marketing generacji silver, potencjał konsumencki oraz profil klienta 50+. DEBATA

Srebrna debata KIGSu Zdrowie w pandemii. Eksperci alarmują – seniorom grozi widmo nieleczonych chorób

Srebrne Debaty – rusza cykl spotkań środowisk senioralnych oraz ekspertów

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds