Dieta Seniora – książka Mgr Ewy Jarosz, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Chcemy jak najdłużej funkcjonować, cieszyć się niezależnością i sprawnością fizyczną. Możemy to osiągnąć dzięki odpowiedniemu odżywianiu się i aktywnemu trybowi życia. Dieta Seniora – książka podpowiada, jak to zrobić. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Proces starzenia to naturalny, fizjologiczny etap w życiu człowieka. Czytelnik znajdzie w książce informacje o chorobach towarzyszących temu … Czytaj dalej Dieta Seniora – książka Mgr Ewy Jarosz, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością