„Gazeta Senior” lipiec 2023 [7/2023]. Sprawdź, co w numerze?

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Lipcowy numer „Gazety Senior” otwieramy rozmową z Mają Wencierską, seksuolożką, współautorką poradnika „Psychoseksualność osób starszych”. Dyskutujemy o Poradniku, do którego warto zajrzeć, przełamywaniu tabu przez współczesne seniorki i nowej normalności. A na okładce aktualnego numeru goszczą seniorzy ze Świdnickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy wzięli udział w akcji promującej ten projekt (fot. Michał Kacprzak) Więcej aktualnych … Czytaj dalej „Gazeta Senior” lipiec 2023 [7/2023]. Sprawdź, co w numerze?