„Gazeta Senior” październik 2023 [10/2023]. Sprawdź, co w numerze?

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Pogoda ducha według Ewy Woydyłło-Osiatyńskiej. Nietuzinkowa rozmowa Krystyny Ziętak, blogerki wirtualnakultura60+ ze znaną i cenioną psycholożką. Panie dyskutują m.in. o pogodzie ducha, po którą jak się okazuje może sięgnąć każdy, a także o tym, z czym nie należy jej mylić. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Wybory parlamentarne 2023 [wyborcze obietnice dla seniorów] … Czytaj dalej „Gazeta Senior” październik 2023 [10/2023]. Sprawdź, co w numerze?