„Gazeta Senior” wrzesień 2023 [9/2023]. Sprawdź, co w numerze?

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Krystyna Ziętak, znana jako Wirtualna Kultura 60+, od dłuższego czasu jest zafascynowana postacią oraz talentem Mariusza Szczygła – dziennikarza, reportażysty i pisarza. W lipcu miała okazję spotkać się z nim osobiście. Z wielowątkowej rozmowy dowiadujemy się m.in., że Mariusz bardzo sumiennie przygotowuje się do swojej przyszłej starości. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl … Czytaj dalej „Gazeta Senior” wrzesień 2023 [9/2023]. Sprawdź, co w numerze?