Gazeta Senior wydanie czerwiec 06/2021

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Czerwcowe wydanie Gazety Senior już jest dostępne. Co czeka na Czytelników w numerze? Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Seniorzy jako modele i nie tylko Na okładce Brian z Evergreen Models, pierwszej w Polsce agencji modeli dojrzałych. Sprawdziliśmy, co u nich słychać. Realizują kampanie dla największych marek na rynku i wciąż zapraszają do siebie … Czytaj dalej Gazeta Senior wydanie czerwiec 06/2021