Gazeta Senior wydanie czerwiec 06/2021

Czerwcowe wydanie Gazety Senior już jest dostępne. Co czeka na Czytelników w numerze?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Seniorzy jako modele i nie tylko

Na okładce Brian z Evergreen Models, pierwszej w Polsce agencji modeli dojrzałych. Sprawdziliśmy, co u nich słychać. Realizują kampanie dla największych marek na rynku i wciąż zapraszają do siebie nowe dojrzałe twarze, więcej szczegółów w numerze. I to nie jedyna okazja do zrobienia kariery na emeryturze, którą znajdziecie w wydaniu!

Tylko ten, kto wędruje, odnajduje nowe ścieżki

Chcemy zachęcić do wyruszenia w drogę dosłownie, jak i w przenośni. Mówi się, że każda podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. To  prawda, ale w gruncie rzeczy każda wyprawa zaczyna się, lub kończy…, w naszej głowie. Mnóstwo inspirujących materiałów do refleksji, inspiracji i wyruszenia we własną niepowtarzalną drogę życia. Nigdy nie jest za późno. Zachęcają w swoich artykułach: Bogna Bartosz, Ilona Zakowicz, Andrzej Wasilewski, Kazimierz Nawrocki i  Andrzej Wiśniewski.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

U seniora w portfelu

Polski ład rozpalił emocje i liczydła, czy słusznie? Polecamy analizę dr. Rafała Bakalarczyka i Jurka Dudzika. Ostrzegamy przed oszustwem na spis powszechny. Sprawdzamy, czy pojawi się bon turystyczny dla seniorów.

Kolejny lipcowy numer Gazety Senior ukaże się 23 czerwca.

Patronat medialny Patronat medialny - Multipolisa

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021

Dziel się tym, co dobre. Dla grupy znajomych, UTW, Klubu Seniora, MOPS’u, apteki, sklepu etc. Trzy wygodne pakiety w zależności od potrzeb, już od 89 zł. Zamawiaj bez wychodzenia z domu! Szczegóły pod linkiem TUTAJ.

Gazeta Senior czerwiec 2021 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ Gazeta Senior czerwiec 2021 okładka Może Cię zainteresować:

Gazeta Senior wydanie maj 05/2021

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.