Gazeta Senior wydanie czerwiec 06/2021

Czerwcowe wydanie Gazety Senior już jest dostępne. Co czeka na Czytelników w numerze?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Seniorzy jako modele i nie tylko

Na okładce Brian z Evergreen Models, pierwszej w Polsce agencji modeli dojrzałych. Sprawdziliśmy, co u nich słychać. Realizują kampanie dla największych marek na rynku i wciąż zapraszają do siebie nowe dojrzałe twarze, więcej szczegółów w numerze. I to nie jedyna okazja do zrobienia kariery na emeryturze, którą znajdziecie w wydaniu!

Reklama Reklama SU Bałtyk

Tylko ten, kto wędruje, odnajduje nowe ścieżki

Chcemy zachęcić do wyruszenia w drogę dosłownie, jak i w przenośni. Mówi się, że każda podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. To  prawda, ale w gruncie rzeczy każda wyprawa zaczyna się, lub kończy…, w naszej głowie. Mnóstwo inspirujących materiałów do refleksji, inspiracji i wyruszenia we własną niepowtarzalną drogę życia. Nigdy nie jest za późno. Zachęcają w swoich artykułach: Bogna Bartosz, Ilona Zakowicz, Andrzej Wasilewski, Kazimierz Nawrocki i  Andrzej Wiśniewski.

Reklama Reklama PolisyTravel

U seniora w portfelu

Polski ład rozpalił emocje i liczydła, czy słusznie? Polecamy analizę dr. Rafała Bakalarczyka i Jurka Dudzika. Ostrzegamy przed oszustwem na spis powszechny. Sprawdzamy, czy pojawi się bon turystyczny dla seniorów.

Kolejny lipcowy numer Gazety Senior ukaże się 23 czerwca.

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021

Dziel się tym, co dobre. Dla grupy znajomych, UTW, Klubu Seniora, MOPS’u, apteki, sklepu etc. Trzy wygodne pakiety w zależności od potrzeb, już od 89 zł. Zamawiaj bez wychodzenia z domu! Szczegóły pod linkiem TUTAJ.

Gazeta Senior czerwiec 2021 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ Gazeta Senior czerwiec 2021 okładka Może Cię zainteresować:

Gazeta Senior wydanie maj 05/2021

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds