Gazeta Senior wydanie maj 05/2021

Powoli wypatrujemy lata i zniesienia obostrzeń. W numerze podpowiadamy, jak mimo wciąż obowiązujących zakazów, rozpocząć powrót do normalności. 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Łódzkie Senioralia, tym razem dla wszystkich seniorów!

To pierwsze wydarzenie senioralne, które odbędzie się w tym roku. Wciąż jeszcze w formie hybrydowej – „w sieci”, jak i w plenerze, ale atutem przyjętej formuły jest otwartość na szerokie grono twórców i odbiorców z całej Polski. Każdy może dołączyć! Szczegóły i kontakt do koordynatora w numerze.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

TV dla seniorów

Naziemny kanał telewizyjny dla seniorów jeszcze przed startem napotkał trudności. Wyczekując uruchomienia Antena TV, wspominamy stare, dobre czasy telewizji. Właśnie ukazało się pełne humoru wspomnienie Jana Suzina, książka o początkach Telewizji Polskiej pt. „Nieźle się zapowiadało”. O złotych czasach telewizji z Halszką Wasilewską rozmawia Tadeusz Deptuła.

Patronat medialny Targi Książki Vivelo 2024

Powrót do normalności – narzędziownik

Aby ułatwić sobie powrót do rzeczywistości, który po tak długim czasie może być nie lada wyzwaniem, szczególnie polecamy kilka artykułów. „Paradoksy zmiany” rozpracowała dr Jadwiga Kwiek w cyklu ABC psychologii dla seniorów, Krystyna Ziętak zgłębiła problem piramid w naszym życiu, a Piotr Łącki, Bogna Bartosz, Ilona Zakowicz podają trzy proste sposoby na powrót do normalności. Arcyproste, a jakie skuteczne!

Patronat medialny Patronat medialny Łódzkie Senioralia

Granty – pieniądze, wsparcie i nie tylko

Ogłoszono kolejne konkursy, są środki do wzięcia na działania z seniorami i dla seniorów, więcej na stronie 11. Sporo ciekawych książkowych nowości na rynku wydawniczym. Gorąco polecamy, każdy znajdzie coś dla siebie! Powoli planujemy wakacje oraz krótsze wycieczki, dla zaszczepionych droga wolna. Uwaga! Ostrzegamy przed oszustwem na paczkę.

Kolejny numer Gazety Senior ukaże się 26 maja.

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021! + PREZENT!

Dziel się tym, co dobre. Dla grupy znajomych, UTW, Klubu Seniora, apteki, sklepu etc. Trzy wygodne pakiety w zależności od potrzeb, już od 89 zł. Zamawiaj bez wychodzenia z domu! Szczegóły pod linkiem TUTAJ.

NIE PRZEGAP! Dla pierwszych 3 zamówień złotego pakietu “Gazety Senior” PREZENT w postaci pięknego albumu “Wielki zielnik roślin leczniczych”, więcej o prezencie TUTAJ.

Gazeta Senior maj 2021 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021!
Trzy wygodne pakiety. Sprawdź!

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds