„Rączka rączkę myje” kryminał Olgi Rudnickiej. Detektyw Matylda na tropie! VIDEO

„Rączka rączkę myje” kryminał Olgi Rudnickiej. Detektyw Matylda na tropie! VIDEO

Od kilku miesięcy rodzinne ogródki działkowe padają ofiarą wandali. Ktoś niszczy altanki, okrada domki, przekopuje kolejne działki.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Zdaniem detektyw Matyldy Dominiczak, to nie są po prostu wybryki nastolatków. Jacyś ludzie czegoś tu uparcie szukają.  Matylda pomaga w śledztwie komisarzowi Tomczakowi, jednocześnie prowadząc własną sprawę. Zdobywanie informacji wymaga wchodzenia w kolejne układy i wyświadczania przysług, które zaczynają się mnożyć jak grzyby po deszczu.

Bystra pani detektyw wpada na trop szajki, mającej na sumieniu coś więcej niż tylko chuligańskie ekscesy.

„Rączka rączkę myje”

Olga Rudnicka. O autorce „Rączka rączkę myje”

(ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych Natalii 5, Cichy wielbiciel, Były sobie świnki trzy i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Wolny czas poświęca na szlifowanie umiejętności jeździeckich i spacery po leśnych ścieżkach. Obecnie pracuje nad nowym cyklem powieści z Matyldą Dominiczak,  bibliotekarką i prywatną detektyw w jednym,  kobietą nieustępliwą i przerażoną własną błyskotliwością.

Zamówi bezpiecznie bez wychodzenia z domu TUTAJ

 

Artykuł partnerski

Może Cię zainteresować:

“W pisanie wkładam swoje serce” Maria Ulatowska, autorka bestsellerowych powieści

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds