6. wydanie przeglądu nowego teatru dla dzieci

6. wydanie przeglądu nowego teatru dla dzieci

Po czteroletniej przerwie pod koniec maja rusza kolejna edycja przeglądu nowego teatru dla dzieci.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Idea przeglądu nowego teatru dla dzieci

Dobrze jest, kiedy twórcy teatralni mogą spotkać się w jednym miejscu i obejrzeć produkcje konkurencji. W końcu najważniejszy jest widz, a w przypadku teatru dla dzieci widz bardzo wrażliwy i dosłowny w odbiorze. We Wrocławiu w ramach przeglądu pokazywane są przedstawienia, które zdobyły uznanie widzów i realizatorów. Nowy teatr dla dzieci to taki który bazuje na współczesnych scenariuszach i innowacyjnych formach teatralnych. Świat pędzi do przodu w zastraszającym tempie, a teatr nie może zostawać w dziewiętnastym wieku.

Niewątpliwie warto

Wrocławski Kazio Sponge pojawi się w spektaklu dla dzieci. Będzie także wersja przedstawienia dla dorosłych. Będą spektakle z czynnym udziałem publiczności. Przecież teatr to ma być rozrywka i zabawa. Spektakle dla najnajów młodszych i starszych to nie jedyne wydarzenia przeglądu. Odbędą się także warsztaty teatralne dla dzieci, spotkania z twórcami i edukatorami. Na warsztaty obowiązują zapisy. Zatem nie ma co zwlekać, już teraz trzeba się zaopatrzyć w program i zapisać się z wnukami na teatralną przygodę i zabawę.

Patronat medialny Patronat - Kongres Gospodarki Senioralnej

Teatr otwiera się na wszystkich widzów

Do udziału w przeglądzie nowego teatru dla dzieci organizatorzy zapraszają wszystkich widzów bez wyjątku. Także tych, którzy mają różne ograniczenia sprawności. W związku z pobytem we Wrocławiu wielu tysięcy dzieci z Ukrainy niektóre spektakle będą tłumaczone na ukraiński lub przed spektaklem zostanie opowiedziana treść przedstawienia w języku ukraińskim. Takie wprowadzenie do spektaklu.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Przydatne linki

Bilety już w sprzedaży. Oczywiście wszystkie szczegóły i przydatne informacje znajdziecie na stronie 6. Przegląd nowego teatru dla dzieci tutaj link  a na Facebooku tutaj link znajdziecie bieżące informacje i ogłoszenia.

6 Przegląd nowego teatru dla dzieci potrwa od 28 maja do 1 czerwca, a na przedstawienia plenerowe na Scenie Letniej w Parku Staromiejskim nie będzie biletów wstępu. Wszyscy chętni mogą oglądać przedstawienia.

Zatem Dzień Dziecka we Wrocławiu zaczyna się jakby ciut wcześnie i potrwa kilka dni. Dzieciom zwykle to nie przeszkadza.

Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.