Gazeta Senior wydanie lipiec 07/2022

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Sezon urlopowy można uznać za otwarty. W lipcowym wydaniu „Gazety Senior” m.in. dodatek WAKACJE SENIORA 2022. Wycieczki i wczasy na senioralną kieszeń oraz dobra książka i film na letnie wieczory. A co jeszcze w numerze? Wiek emerytalny i waloryzacja emerytur 2023 Inflacja nadwyręża portfel seniora, więc trudno nawet w wakacje uciec od tematów finansowych. Poruszamy … Czytaj dalej Gazeta Senior wydanie lipiec 07/2022