Gazeta Senior wydanie lipiec 07/2022

Sezon urlopowy można uznać za otwarty. W lipcowym wydaniu „Gazety Senior” m.in. dodatek WAKACJE SENIORA 2022. Wycieczki i wczasy na senioralną kieszeń oraz dobra książka i film na letnie wieczory. A co jeszcze w numerze?

Wiek emerytalny i waloryzacja emerytur 2023

Inflacja nadwyręża portfel seniora, więc trudno nawet w wakacje uciec od tematów finansowych. Poruszamy kwestię waloryzacji emerytur w 2023 r. – prezentujemy pierwszą prognozę ich wysokości. Oraz odpowiadamy na pytanie, czy wiek emerytalny zostanie podniesiony? Burzę wokół wieku emerytalnego rozpętał 68 punkt KPO, który zakłada działania na rzecz „podniesienia efektywnego wieku emerytalnego”. Warto wiedzieć, co się kryje za określeniem „efektywny wiek emerytalny”.

Z cyklu rozważań nad losem emeryta w polskim pejzażu prawno-społecznym polecam artykuł Andrzeja Wasilewskiego, który przygląda się radom seniorów.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Hanna Piekarska modelka, aktorka, blogerka

Emerytura to najpiękniejszy okres w życiu Hanny Piekarskiej. Piękna, energiczna, stylowa – jak ona to robi? Zapraszamy do rozmowy z cyklu #Portrety Pasji zaprzyjaźnionego portalu Flexi.pl

Patronat medialny Targi Książki Vivelo 2024

Na sportowo

Letnia aura sprzyja aktywności seniorów na świeżym powietrzu. We Wrocławiu odbędą się Mistrzostwa w Nordic Walking. W Świnoujściu dziewięćdziesięciolatkowie dali popis na korcie, czemu przyglądał się Andrzej Wiśniewski.

I wiele innych ciekawych tematów. Gorąco polecamy!

Gazeta Senior lipiec 2022 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gazeta Senior numer lipiec 07/2022


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Prenumerata grupowa

Prenumerata indywidualna

Gazeta Senior wydanie czerwiec 06/2022

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds