Gazeta Senior wydanie czerwiec 06/2022

Senioralia, jubileusze, koncerty, filmy. Dzieje się coraz więcej i ciekawiej, co cieszy. A co znajdziecie w czerwcowym numerze „Gazety Senior”?  

Gorący temat – finanse seniora

Zaczynamy od tematów finansowych, które budzą najwięcej emocji i trudno się temu dziwić. W numerze: 14. emerytura bez tajemnic oraz próbujemy policzyć emerytury od lipca br. w związku z obniżką podatku dochodowego z 17 do 12 proc.

Już przywykliśmy chyba, że zmianom nie ma końca. Od chwili wydrukowania czerwcowego numeru wprowadzono autopoprawkę do projektu ustawy dot. 14 emerytury.  Wypłata 14. trochę się przesunie, ale jest jeden plus tej zmiany, o czym informujemy w zaktualizowanym artykule online.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Laura Łącz i jej motto życiowe

Rozmowa z aktorką, pisarką, reżyserką i nominowaną w Plebiscycie 21 Osób Flexi na XXI wiek. Przepiękny i inspirujący przykład aktywności bez względu na wiek. Czym kieruje się w swoim życiu?

“Literacki Kabaret HALLO”

Trwają VIII Łódzkie Senioralia, miasto Łódź i „Gazeta Senior” gorąco zachęcamy do wyjścia z domu i wzięcia udziału w licznych wydarzeniach. Jeżeli tylko będziecie mieli okazję, to zapraszamy na występy założonego przez seniorów „Literackiego Kabaretu Hallo”, z którym rozmawiał Andrzej Wiśniewski. A to tylko dwie z kulturalnych propozycji, które znajdziecie w czerwcowym wydaniu.

Wakacje za pasem. Już dziś prezentujemy garść ofert na senioralną kieszeń, a w kolejnym numerze będzie już typowo wakacyjnie.

Gazeta Senior czerwiec 2022 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gazeta Senior czerwiec 06-22 okladka

Gazeta Senior numer czerwiec 06-22


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Prenumerata grupowa

Prenumerata indywidualna

Gazeta Senior wydanie maj 05/2022

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds