Seniorzy będą rządzić Łodzią. VIII Łódzkie Senioralia 2022 INAUGURACJA

Seniorzy będą rządzić Łodzią. VIII Łódzkie Senioralia 2022 INAUGURACJA

Największe łódzkie wydarzenie dla seniorów powraca w tradycyjnej formie. Po raz kolejny Łódź zachęca seniorów do aktywnego stylu życia, poszerzania wiedzy, rozwijania pasji i poznania miejsc, gdzie mogą je realizować. A recital Stanisławy Celińskiej był jednym z ciekawszych wydarzeń tej edycji senioraliów.

Wspólnie z trzema paniami Barbarami zapraszam na Senioralia – Hanna Zdanowska prezydent Łodzi

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Uroczysta inauguracja VIII Łódzkich Senioraliów

„VIII Łódzkie Senioralia” odbędą się w dniach 21.05 – 03.06.2022 r. Dwa tygodnie wydarzeń dla seniorów przygotowanych przez organizatorów i partnerów inicjatywy tradycyjnie otworzy uroczysta inauguracja, która odbędzie się 21 maja br. (sobota) o godzinie. 13:00 w Pasażu Schillera. Będzie to okazja do podziwiania występów tanecznych, wokalnych i kabaretowych na dużej scenie oraz skorzystania z oferty prezentowanej w strefie wystawienniczej. Na ul. Piotrowskiej rozciągać się będzie strefa wystawców, gdzie na seniorów czekają warsztaty, badania, animacje, porady, quizy i konkursy.

Inauguracja potrwa do godz. 19.00, a jej zwieńczeniem będzie koncert Stanisławy Celińskiej.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

VIII Łódzkie Senioralia 2022

Następnie od 22 maja do 2 czerwca w całej Łodzi będą odbywać się wydarzenia u lokalnych partnerów. Chętni seniorzy wezmą udział także w akcji 50% zniżki, to opcja m.in. dla Partnerów Miejskiej Karty Seniora. Przypominamy, że w trakcie trwania Łódzkich Senioraliów posiadacze Miejskiej Karty Seniora mają zapewnione bezpłatne przejazdy środkami komunikacji miejskiej.

Informator – VIII Łódzkie Senioralia 2022

Szczegółowy harmonogram wydarzeń jest kolportowany przez miasto Łódź. Można zapoznać się z nim również w Internecie pod linkiem TUTAJ. Program VIII Łódzkich Senioraliów jest bardzo bogaty. Liczba partnerów, którzy dołączyli do wydarzenia, jest imponująca. Każdy senior znajdzie coś interesującego dla siebie.

Patronat medialny Patronat medialny Łódzkie Senioralia

Aktywne zakończenie VIII Łódzkich Senioraliów 2022

W tegorocznej edycji Łódź postawiła na ruch oraz promocję zdrowego stylu życia. – 3 czerwca na zakończenie Łódzkich Senioraliów w Arturówku odbędzie się impreza plenerowa, podczas której seniorzy będą mogli wziąć udział w marszu nordic walking połączonym z grą terenową oraz skorzystać z badań profilaktycznych. – zachęca prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska.

Aktualne Informacje dot. VIII Łódzkich Senioraliów

Zapraszamy do śledzenia aktualności dot. VII Łódzkich Senioraliów:
https://uml.lodz.pl/seniorzy/projekty/lodzkie-senioralia/
https://www.facebook.com/SeniorzywLodzi

W imieniu władz Miasta serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w kolejnej odsłonie tego przedsięwzięcia, które „Gazeta Senior” z przyjemnością objęła patronatem medialnym.


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Aby wrócić, najpierw trzeba odejść. Stanisława Celińska rozmowa

Celina Maciejewska, Rzecznik łódzkich seniorów. Po pomoc i rozmowę

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds