Gazeta Senior wydanie maj 05/2022

Długo czekaliśmy, aby zapowiedzieć pierwsze w tym roku dni seniora w stacjonarnej formule. VIII ŁÓDZKIE SENIORALIA ruszą 21 maja!

Łódź będzie zachęcać seniorów do aktywnego stylu życia, poszerzania wiedzy, rozwijania pasji i poznania miejsc, gdzie mogą je realizować. Recital Stanisławy Celińskiej będzie jednym z ciekawszych wydarzeń tej edycji. Co jeszcze w numerze?

Samotność i osamotnienie

Samotność jest tematem, któremu poświęcamy więcej uwagi. Zainspirowało nas do tego życie i konferencja (pt. „Społeczne konteksty samotności i osamotnienia”, w ramach Roku Dobrych Relacji we Wrocławiu), na której spotkało się mnóstwo specjalistów, ale i seniorów zainteresowanych tym problemem.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Majowo w Gazecie Senior

Miłośnikom wypoczynku na łonie przyrody podpowiadamy, jak kupić lub sprzedać ogródek działkowy. Przyglądamy się cenom i formalnościom. A w rubryce prawnej dowiemy się, jak skutecznie przekazać gospodarstwo rolne następcy. O wartości paradoksu rozprawia dr Jadwiga Kwiek w ABC psychologii. Publikujemy również kolejny odcinek kursu pisania od Kasi Bulicz-Kasprzak i mnóstwo książkowych nowości.

Dofinansowanie do dekodera i telewizora w 2022

W majowym numerze piszemy, jak złożyć wniosek o dopłatę do dekodera lub telewizora, a na stronie GazetaSenior.pl podpowiadamy, które urządzenie wybrać, aby spełniało wymogi techniczne, a koszt nie przekraczał rządowego dofinansowania.

Gazeta Senior maj 2022 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Gazeta Senior wydanie kwiecień 04/2022

Linda Matus
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds