Gazeta Senior wydanie kwiecień 04/2022

Wdarli się przebojem do serc jurorów i widzów trzeciej edycji „The Voice Senior”.

„Lepiej późno niż wcale” – finaliści „The Voice Senior”

Mowa o kwartecie wokalnym „Lepiej późno niż wcale”, który dotarł do finału popularnego show. Z autorami tego sukcesu rozmawiał Andrzej Wiśniewski. Nie lada gratka dla fanów jazzu i nie tylko.

Reklama Reklama PolisyTravel

Co jeszcze w kwietniowym numerze „Gazety Senior”?

Między innymi RODO. Odpowiedzi na pytanie, czy to ochrona, czy może manipulacja, poszukuje dociekliwy Andrzej Wasilewski. Za to Klaudia Latosik i Olga Żukowicz wyjaśniają – kiedy brak ochoty na seks to norma, a kiedy to już problem?

Obok bieżących kwestii dot. 13. emerytury, przepisów i informacji na temat sanatorium z NFZ i bez NFZ, sprawa, którą wszyscy żyjemy – Ukraina. Spośród wielu przykładów wybraliśmy tylko kilka, jak seniorzy pomagają Ukrainie. Wciąż jesteśmy solidarni, ale zmęczenie nas dopadnie, musimy być gotowi na kryzys, bo pomaganie to bieg na długim dystansie.

Gazeta Senior kwiecień 2022 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gazeta Senior, numer kwiecień 2022

Reklama Reklama SU Bałtyk

Zdrowie seniora na wiosnę

Ciekawostki z obszaru zdrowie seniora. ZABIEG USUNIĘCIA ZAĆMY ze 100% refundacją NFZ w prywatnej placówce? Podpowiadamy, gdzie i jak się zgłosić. Wiosna poza domem na działce, spacerze, wycieczce. Warto mieć KIESZONKOWY CIŚNIENIOMIERZ, dzięki któremu pomiar ciśnienia poza domem nie będzie sprawiał problemów. Jaki model wybrać?

A jeśli chcecie się trochę rozerwać to w ramach KINO DLA SENIORA, polecam film pt. „Fabian albo świat schodzi na psy”. Reżyser odważnie eksperymentując ze stylem, stworzył intrygującą i niebezpiecznie aktualną opowieść o balansowaniu na granicy, której przekroczenie może mieć ogromne konsekwencje.


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Gazeta Senior wydanie marzec 03/2022

Linda Matus
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds