Gazeta Senior wydanie marzec 03/2022

Kolejny drukowany marcowy numer „Gazety Senior” i kolejne ważne dla seniorów sprawy.

Losy projektu ustawy „wsparcia” idei UTW”

Zacznę od tematu z kategorii – wydawałoby się – „Nieprawdopodobne, a jednak…”, który opisał Andrzej Wasilewski. Nasz redaktor wziął na tapet bulwersujący poselski projekt zmian prawnych dotyczący funkcjonowania uniwersytetów trzeciego wieku. Krok po kroku prześledził losy projektu ustawy, co publikujemy – w wydaniu drukowanym i na stronie GazetaSenior.pl – w artykule Senior na smyczy władzy i UTW do zamknięcia z mocy prawa? Losy projektu ustawy „wsparcia” idei UTW. Lektura obowiązkowa dla wszystkich słuchaczy i liderów UTW.

Gazeta Senior marzec 2022 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gazeta Senior, numer marzec (03/2022)

Reklama Reklama SU Bałtyk

Finanse Seniora 2022 c.d

Kontynuujemy temat finansów seniora 2022, bo to wciąż gorący temat albo – jak kto woli – gorący kartofel. Garść najważniejszych, aktualnych informacji w druku dot. Waloryzacji i dodatków do emerytury.

Reklama Reklama PolisyTravel

Co jeszcze w marcowym numerze „Gazety Senior” 2022

Co zostawić, czego się pozbyć, gdzie szukać informacji i wsparcia w uporządkowaniu rodzinnej spuścizny. O tym z Joanną Hübner-Wojciechowską, autorką książki „Pamiątki rodzinne. Osobliwy przewodnik dla kolekcjonerów” rozmawia Tadeusz Deptuła.

Zastanawialiście się kiedyś, czy mężczyźni są dyskryminowani? – Czasami bywają, lecz niekoniecznie wtedy, gdy im się wydaje, że tak jest. Bez tabu przygląda się tej kwestii Krystyna Ziętak.

Lekarz do pacjenta mocno sponiewieranego przez alkohol i życie:
Za dużo pan pije, a za mało je.
Cóż zrobić, na wszystko nie wystarcza.
Krzysztof Daukszewicz od ponad dwudziestu lat zapisuje swoje spotkania ze smakoszami win regionalnych, które nigdy nie zdążą poleżakować. Koneserzy soczyście i bezpardonowo punktują naszą polską rzeczywistość. Gorąco polecamy najnowsze meneliki pt. „Jak płynie wódeczka na wsiach i w miasteczkach” od Prószyński i S-ka.


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Gazeta Senior wydanie luty 02/2022

Linda Matus
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds