Gazeta Senior wydanie luty 02/2022

Finanse seniora w 2022 to temat lutowego numeru „Gazety Senior”. Ale nie zabrakło również ciekawych sposobów na oderwanie myśli od bieżących wyzwań emerytów. Aby otworzyć aktualny numer, kliknij okładkę lub poniższy link.

Gazeta Senior luty 2022 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Finanse seniora 2022

Wyjaśniamy, jak działa Polski Ład dla emeryta oraz aktualizujemy wiedzę Czytelników na temat dodatków do emerytur w 2022 r. Zahaczamy również o finanse Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Andrzej Wasilewski przygotował przegląd źródełek tętniących środkami finansowymi, które mogą pomóc przetrwać poturbowanym w pandemii placówkom.

Reklama Reklama PolisyTravel

Kolejne pokolenie kardiochirurgów

Z okładki uśmiecha się do Czytelników Grzegorz Religa, syn Zbigniewa Religi, także kardiochirurg, który w rozmowie z Mirą Suchodolską opowiada o ojcu, dzieciństwie oraz swojej drodze – w życiu i medycynie. Publikowane fragmenty pochodzą z książki „Religa. Ojciec i syn” wydawnictwa Czerwone i Czarne. Świetna i do bólu szczera lektura!

Reklama Reklama SU Bałtyk

Dbamy o spokój ducha seniora

Stawiając czoła galopującej inflacji, żyjąc, ale wciąż żyjąc, w permanentnej pandemii, postanowiliśmy wybrać się na poszukiwanie sposobów na zachowania spokoju ducha oraz zaznania odrobiny dobrej rozrywki. Dotarliśmy do metod relaksacji, odreagowywania stresu oraz inspirujących elementów kultury wschodu dla zachowania równowagi. A po rozrywkę zapraszamy na wirtualną wycieczkę do Francji.


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również:

Gazeta Senior wydanie styczeń 01/2022

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds