Gazeta Senior wydanie styczeń 01/2022

W styczniowym wydaniu zastanawiamy się, jakie wyzwania stoją przed seniorami w nadchodzącym 2022 r.

Gazeta Senior styczeń 2022 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Wyzwania stojące przed seniorami w 2022 r.

Bogna Bartosz z Iloną Zakowicz podpowiadają, jak się zabrać za noworoczne postanowienia. Krystyna Ziętak pisze o tym, co na nas czyha w internecie. Andrzej Wasilewski diagnozuje i podpowiada, jak najstarsi wciąż muszą walczyć o swoje prawa. Zahaczamy o ekologię i zielone inicjatywy w wykonaniu seniorów z Legnicy. Zapraszamy na kolejny i niezwykle uroczy odcinek kursu pisania z Kasią Bulicz-Kasprzak. Na okładce goszczą Laureaci Plebiscytu Flexi na XXI w. i nasza redakcyjna koleżanka dr Jadwiga Kwiek, psycholog i psychoterapeuta. Dyskutujemy o wyróżnieniu, które sprawiło wiele radości zarówno uhonorowanej, jak i naszej redakcji, o byciu współczesnym liderem, kondycji seniorów w pandemicznych czasach i oczywiście prognozach na 2022 r.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Zdrowie i prawo dla seniora

Nie stronimy od trudnych i zdrowotnych zagadnień. Poruszamy temat nadmiarowych zgonów i chorób serca, które zbierają żniwo w czasie pandemii. W pytaniach i odpowiedziach od czytelników podsumowujemy omawiany w odcinkach temat zapisów w testamencie.
I wiele, wiele innych.

Drodzy Czytelnicy przyjmijcie serdeczne życzenia zdrowych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych. Chyba te najprostsze z życzeń wyrażają nasze najskrytsze oczekiwania wobec tego wyjątkowego, ale i trudnego czasu.

Patronat medialny Targi Książki Vivelo 2024

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior na 2022!

Dziel się tym, co dobre. Dla grupy znajomych, UTW, Klubu Seniora, MOPS’u, apteki, sanatorium, hotelu, sklepu etc. Trzy wygodne pakiety w zależności od potrzeb, już od 99 zł za 6 miesięcy. Zamawiaj bez wychodzenia z domu! Szczegóły pod linkiem TUTAJ.

Linda Matus
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds