Gazeta Senior wydanie styczeń 01/2022

W styczniowym wydaniu zastanawiamy się, jakie wyzwania stoją przed seniorami w nadchodzącym 2022 r.

Aby otworzyć aktualny numer, kliknij okładkę lub poniższy link:

Gazeta Senior styczeń 2022 czytaj bezpłatnie online

Wyzwania stojące przed seniorami w 2022 r.

Bogna Bartosz z Iloną Zakowicz podpowiadają, jak się zabrać za noworoczne postanowienia. Krystyna Ziętak pisze o tym, co na nas czyha w internecie. Andrzej Wasilewski diagnozuje i podpowiada, jak najstarsi wciąż muszą walczyć o swoje prawa. Zahaczamy o ekologię i zielone inicjatywy w wykonaniu seniorów z Legnicy. Zapraszamy na kolejny i niezwykle uroczy odcinek kursu pisania z Kasią Bulicz-Kasprzak. Na okładce goszczą Laureaci Plebiscytu Flexi na XXI w. i nasza redakcyjna koleżanka dr Jadwiga Kwiek, psycholog i psychoterapeuta. Dyskutujemy o wyróżnieniu, które sprawiło wiele radości zarówno uhonorowanej, jak i naszej redakcji, o byciu współczesnym liderem, kondycji seniorów w pandemicznych czasach i oczywiście prognozach na 2022 r.

Zdrowie i prawo dla seniora

Nie stronimy od trudnych i zdrowotnych zagadnień. Poruszamy temat nadmiarowych zgonów i chorób serca, które zbierają żniwo w czasie pandemii. W pytaniach i odpowiedziach od czytelników podsumowujemy omawiany w odcinkach temat zapisów w testamencie.
I wiele, wiele innych.

Drodzy Czytelnicy przyjmijcie serdeczne życzenia zdrowych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych. Chyba te najprostsze z życzeń wyrażają nasze najskrytsze oczekiwania wobec tego wyjątkowego, ale i trudnego czasu.

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior na 2022!

Dziel się tym, co dobre. Dla grupy znajomych, UTW, Klubu Seniora, MOPS’u, apteki, sanatorium, hotelu, sklepu etc. Trzy wygodne pakiety w zależności od potrzeb, już od 99 zł za 6 miesięcy. Zamawiaj bez wychodzenia z domu! Szczegóły pod linkiem TUTAJ.

Linda Matus
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.