Wszechstronny dekoder DVB-T2 z dofinansowaniem rządowym. Jaki wybrać?

DVBT2-techbite-31 Proces zmiany sposobu nadawania kanałów w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej już się rozpoczął. Od 28 marca etapami zaczął obejmować województwa dolnośląskie, lubuskie i opolskie, a od 25 kwietnia obejmie kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie oraz zachodniopomorskie. Za niespełna dwa miesiące nowy standard DVB-T2 HEVC będzie jedynym działającym w Polsce (w ramach Naziemnej TV), a to dla wielu może wiązać się z koniecznością wymiany telewizora lub kupna dekodera. Radzimy jaki tuner wybrać.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Jaki dekoder wybrać i ile kosztuje

Po wejściu w życie nowego standardu, posiadacze starszych telewizorów oraz dekoderów nieobsługujących DVB-T2 i HEVC będą musieli wyposażyć się w nowy sprzęt, aby dalej oglądać publiczną telewizję. Takim osobom pozostaje zakup nowego telewizora, albo… niedrogiego i prostego w obsłudze dekodera DVB-T2 z kodekiem HEVC.

Odpowiedni dekoder – taki jak ten od marki techbite polskiej firmy mPTech można kupić już za ok. 100 zł i to wykorzystując dofinansowanie rządowe na ten cel, także w wysokości 100 zł. Kupując odpowiedni dekoder użytkownik zachowuje możliwość oglądania telewizji i zyskuje dostęp do wielu dodatkowych funkcji, a także nowych programów i to w jeszcze lepszej jakości. W skrócie – w przypadku dekodera techbite mamy pewność, że telewizja będzie działać jeszcze wiele lat.

Dofinansowanie na dekoder DVB-T2 techbite

Zakup dekodera techbite z dofinansowaniem można zrealizować w sklepie internetowym firmy mPTech, w kontakcie z telefoniczną obsługą sklepu internetowego. Wykorzystując bon o wartości 100 zł wystarczy dopłacić jedyne 11 zł za przesyłkę kurierską i dekoder jest nasz. Więcej o warunkach i zasadach na dedykowanej stronie <kliknij>.

mPTech_dekoder_dofinansowanie

Co oferuje dekoder DVB-T2 techbite

  • Dekoder techbite pozwala w dalszym ciągu odbierać ulubione programy, a także nowe. W idealnych warunkach, w przypadku TVP mają to być: TVP Dokument, TVP Kultura, TVP Kobieta, TVP Polonia i TVP Rozrywka, a TVN-Discovery: TVN HD, TVN7 HD, TTV, TVN Fabuła oraz Metro. Dekoder techbite pozwala obejrzeć tv w jakości FullHD.
  • Posiada kodek HEVC, który wspiera emitowanie obrazu w lepszej jakości.
  • Elektroniczny przewodnik po programach (EP) – dzięki tej funkcji podczas przełączania na ekranie tv pojawią się najważniejsze informacje o danej audycji, w tym tytuł programu oraz godzina jego emisji.
  • Możliwość nagrywania programów – ta funkcja sprawdza się, gdy wiadomo, że nie uda się obejrzeć kolejnego odcinka ulubionego serialu – nie martw się, teraz dzięki dekoderowi można go nagrać.
  • Cofanie/powtarzanie scen (funkcja Timeshift) – dzięki tej funkcji można cofnąć ciekawą akcję i powtórzyć wybraną scenę. Jeżeli marzyłeś o tym, aby samodzielnie decydować o tym kiedy włączyć „replay” to teraz te marzenia mogą się spełnić. (Dla większej swobody korzystania z tej opcji warto podłączyć do dekodera dodatkową pamięć zewnętrzną).

Dekoder DVB-T2 HEVC techbite dla komfortu użytkowania posiada porty: USB, HDMI, wejście antenowe i popularny SCART (Euro), dzięki czemu wyróżnia się wszechstronnością i kompatybilnością z wieloma telewizorami, zarówno z tymi nowszymi jak i tymi, które obsługują poprzednie standardy podłączenia tunera/dekodera. USB – służy do podłączenia dysku (pamięci), który wesprze funkcję nagrywania programów, a typowe złącze antenowe – do podłączenia do anteny. Polecamy!

Dekoder techbite dostępny jest na stronie: https://sklep.mptech.eu/bie002735.html

Artykuł partnerski


Jeśli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Może Cię zainteresować także:

Zmiana standardu nadawania TV. Dopłata do dekodera dvb-t2 lub telewizora 2022. Jak wypełnić wniosek, gdzie złożyć, ile się czeka?

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds