Gazeta Senior wydanie listopad 11/2020

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Listopadowy numer Gazety Senior zaczynamy od rozmowy z Dorotą Kolak. Wywiad „Daleko od grzecznej uczennicy” pochodzi z książki ZAWÓD: AKTOR, w której Jacek Wakar rozmawia z wybitnymi polskimi aktorami. Fragment rozmowy publikujemy dzięki uprzejmości wydawnictwa Czerwone i Czarne. Polecamy gorąco lekturę książki, której premiera miała miejsce 14 października.  Optymizm potrzebny od zaraz W czasach niepewności, … Czytaj dalej Gazeta Senior wydanie listopad 11/2020