Gazeta Senior wydanie październik 10/2021

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Zapraszamy do lektury kolejnego jesiennego numeru „Gazety Senior”. Sporo dzieje się w senioralnych społecznościach, to bardzo cieszy, ponieważ musimy aktywnie walczyć z izolacją osób starszych. Że warto być razem i jak to zrobić, podpowiada m.in. Dorota Zawadzka – psycholog rozwojowa, znana szerzej jako Superniania. Gorąco polecamy rozmowę Andrzeja Wiśniewskiego z Panią Dorotą. A co jeszcze … Czytaj dalej Gazeta Senior wydanie październik 10/2021