IX Łódzkie Senioralia [Informator do pobrania, Alicja Majewska, bicie rekordu i 14 dni atrakcji]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

13 maja wystartują IX Łódzkie Senioralia. To dwa tygodnie wydarzeń dla seniorów organizowanych przez Miasto Łódź we współpracy z instytucjami, organizacjami pozarządowymi i firmami. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, ponieważ łączy się z obchodami 600-lecia Łodzi. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej gazetasenior.pl Patronat medialny „Gazeta Senior” IX Łódzkie Senioralia. Inauguracja IX Łódzkie Senioralia rozpoczną … Czytaj dalej IX Łódzkie Senioralia [Informator do pobrania, Alicja Majewska, bicie rekordu i 14 dni atrakcji]