Jak zorganizować urodziny seniora, jubileusz UTW, dni seniora, by stały się niezapomnianym wydarzeniem?

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Każdą okazję w życiu powinniśmy celebrować. Im człowiek jest starszy, tym bardziej docenia wagę takich uroczystości. Warto więc dołożyć wszelkich starań, by ważne okazje takie jak jubileusz UTW, rocznica klubu seniora, dni seniora, czy też setne urodziny świętować w godny zapamiętania sposób. Jak uświetnić senioralne spotkanie? Co zrobić, by uczynić imprezę dla seniorów atrakcyjną? Więcej … Czytaj dalej Jak zorganizować urodziny seniora, jubileusz UTW, dni seniora, by stały się niezapomnianym wydarzeniem?