Jak zorganizować urodziny seniora, jubileusz UTW, dni seniora, by stały się niezapomnianym wydarzeniem?

Jak zorganizować urodziny seniora, jubileusz UTW, dni seniora, by stały się niezapomnianym wydarzeniem?

Każdą okazję w życiu powinniśmy celebrować. Im człowiek jest starszy, tym bardziej docenia wagę takich uroczystości. Warto więc dołożyć wszelkich starań, by ważne okazje takie jak jubileusz UTW, rocznica klubu seniora, dni seniora, czy też setne urodziny świętować w godny zapamiętania sposób. Jak uświetnić senioralne spotkanie? Co zrobić, by uczynić imprezę dla seniorów atrakcyjną?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Bo życie zaczyna się … na emeryturze

Całą młodość jesteśmy zganiani, mamy niewiele czasu na drobne przyjemności, kiedy więc osiągamy wiek emerytalny, możemy oddać się ulubionym zajęciom, które wcześniej spychaliśmy na boczny tor. Dlatego, kiedy pojawia się okazja do świętowania, warto robić to jak należy, tak, by jubilat, a może goście jubileuszu, czy balu karnawałowego jeszcze przez długi czas po jego zakończeniu wracali wspomnieniami do tego wydarzenia.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Specjaliści od rozrywki dla seniora

Każdy z nas ma nieco odmienne zainteresowania, najczęściej jednak ludzi w podobnym wieku, łączą podobne pasje, a każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia i rozrywki. Warto, aby uroczystość senioralna została uświetniona występami artystycznymi, prowadzonymi przez profesjonalnych konferansjerów takich jak: Nina Nocoń, Andrzej Miś, czy Kazimierz Mazur. Organizacja takiego wydarzenia nie jest prosta, najlepiej więc powierzyć ją profesjonalistom, którzy dopną każdy element na ostatni guzik.

Patronat medialny Targi Książki Vivelo 2024

Dojrzałość muzyczna lub operetka dla seniora

Wykonanie piosenek z lat młodości seniorów przez Joannę Bartel, Metrum, Zespół BAR, Duet Karo, czy Gang Marcela wzbudzi ich zachwyt i pozwala na chwilę prawdziwego odprężenia, ponieważ ci artyści rozumieją muzykę, która tworzona była lata temu, jak nikt inny. Dlatego właśnie wybór tego typu repertuaru jest strzałem w dziesiątkę na imprezę dla seniorów, którzy nadal w sposób, na jaki pozwala im zdrowie, chcą się bawić, odprężyć i cieszyć życiem.
Komediowe widowisko muzyczne, czyli operetka zawsze jest dobrym pomysłem. Kto z nas nie lubi operetki? Jest to ten rodzaj obcowania ze sztuką, w którym występuje lekka muzyka czysty, jasny przekaz, czyli to, co wszyscy lubimy najbardziej. Tego typu widowisko daje możliwość zacieśniania więzów międzyludzkich i spędzenia czasu z osobami o podobnym guście muzycznym oraz doświadczeniu życiowym. Uświetnienie ważnej senioralnej uroczystości operetką, zawsze wiąże się z ogromnym zainteresowaniem i radością osób w niej uczestniczących. Joanna Wojtaszewska, Naira Ayvazyan, Anna Jakiesz-Błasiak, Kamil Roch Karolczuk, Michał Musioł to tylko kilka ze znaczących nazwisk, które są gwiazdami widowisk operetkowych. Uczestnictwo w takim koncercie, jego oprawa – piękne stroje i uroczysty nastrój będzie na pewno wielkim przeżyciem dla seniorów.

Patronat medialny Patronat medialny Łódzkie Senioralia

Kabaret – chwila wytchnienia z uśmiechem na ustach

Na urok kabaretu mało kto jest odporny. Śmiech z rzeczywistości pozwala ujrzeć ją w zupełnie nowym świetle. Możliwość zobaczenia na żywo Krzysztofa Respondka, Grzegorza Poloczka, Grzegorza Stasiaka, czy Jerzego Ciurloka to będzie wspaniałe oderwanie od szarej codzienności. Oglądanie takiego widowiska na żywo, uczestniczenie w nim daje znacznie inne, silniejsze wrażenia, niż oglądanie kabaretu w telewizji.

Impreza z rozmachem

Joanna Wojtaszewska i Kamil Roch Karolczuk operetkowy duet

Organizacja takiego wydarzenia jak np. setne urodziny, jubileusz UTW, dni seniora to duże przedsięwzięcie logistyczne, zważając na liczbę osób w nim uczestniczących. W takiej sytuacji warto sięgnąć po wsparcie agencji artystycznej. Zapytaliśmy właścicielkę agencji LUX Art, która w swoim portfolio ma artystów znanych i lubianych przez starsze pokolenia, co zyskamy, zapraszając do organizacji specjalistów. – Przede wszystkim dostęp do wysokiej klasy artystów, których obecność zdecydowanie wzbogaci i uatrakcyjni przebieg całego wieczoru. Pracownicy agencji artystycznej doradzą i zaproponują, bazując na swoim doświadczeniu artystę i repertuar, który najlepiej sprawdza się na tego typu imprezach tak, by goście w nich uczestniczący byli jak najbardziej zadowoleni. Nasza oferta koncertowa zaczyna się od małych, kameralnych form muzycznych, a kończy na wielkich koncertach estradowych. – mówi Joanna Wojtaszewska, dyrektor artystyczna Lux Art. Pani Joanna zna dwie strony tej artystycznej układanki, ponieważ jest także, lub przede wszystkim, śpiewaczką (sopranistką) i prezenterką telewizyjną. Wspólnie z Kamilem Rochem Karolczukiem tworzą operetkowy duet oraz prowadzą agencje eventową.
Warto więc nawiązać kontakt z pracownikiem agencji artystycznej, który po wysłuchaniu tego, z jakiej okazji organizowana jest uroczystość oraz tego, w jakim przedziale wiekowym goście będą w nim uczestniczyć, dopasuje program artystyczny, tak, by spełnił on oczekiwania jubilata, organizatorów, a także wszystkich innych uczestniczących w nim gości.
Imprezy senioralne rządzą się swoimi prawami, kiedy organizujący będzie ich przestrzegał, wszyscy będą zadowoleni. Przeboje z dawnych lat, konferansjer, który nawiąże kontakt z dojrzałą publicznością to kilka małych kroków, które zapewniają sukces nawet dużej pod względem liczebności uroczystości.

fot . Beata Mańkowska z Kamilem Rochem Karolczukiem i Joanną Wojtaszewską. Program „Gala Życzeń” w TVT.

Artykuł Partnerski

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds