Pokoleniowy konflikt o finanse [Silversi kontra pokolenie Zet]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Pieniądze to temat, który rozgrzewa Polaków do czerwoności. Szczególnie, jeśli w grę wchodzą różnice pokoleniowe i wzajemne niezrozumienie. Skąd biorą się nasze finansowe decyzje? Dlaczego młodym tak trudno utrzymać gotówkę przy sobie, a starsi nie pomnażają już zgromadzonych oszczędności? Badanie „Budżet i oszczędności” banku Credit Agricole Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej gazetasenior.pl – … Czytaj dalej Pokoleniowy konflikt o finanse [Silversi kontra pokolenie Zet]