VII Kongres Gospodarki Senioralnej [Bezpłatny udział ZAPROSZENIE]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej zaprasza seniorów oraz przedstawicieli organizacji do wzięcia udziału w roli słuchacza i widza w jednym z najważniejszych wydarzeń senioralnych w Polsce, które odbędzie się 15 czerwca 2023 roku w Warszawie. Udział w kongresie jest nieodpłatny dla każdego. Można dołączyć do wydarzenia stacjonarnie w Warszawie lub oglądać transmisję on-line – szczegóły na … Czytaj dalej VII Kongres Gospodarki Senioralnej [Bezpłatny udział ZAPROSZENIE]