Maj w ogrodzie i na balkonie. Jakie kwiaty sadzimy w maju? [Poradnik]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Nadszedł maj, a wraz z nim pierwsze wiosenne promienie słońca. Na każdym kroku widać, że natura budzi się do życia. Jest to wyjątkowo pracowity czas dla ogrodników i miłośników roślin, którzy posiadają balkon lub ogród. Ten podjęty w maju wysiłek szybko zostaje nagrodzony spektakularnymi efektami. Jakie kwiaty sadzi się w maju? Co wybrać, by dodać … Czytaj dalej Maj w ogrodzie i na balkonie. Jakie kwiaty sadzimy w maju? [Poradnik]