„Między dwoma światami” poruszająca historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. KINO DLA SENIORA [ZWIASTUN]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Do kin trafia francuski dramat „Między dwoma światami„, w którym w główną rolę  wcieliła się uwielbiana przez Polaków Juliette Binoche. Ta świetna aktorka od lat gości na polskich ekranach, a znana jest choćby z takich filmów jak: „Angielski pacjent”, głośny „Sponsoring” Szumowskiej czy „Niebieski” Kieślowskiego.  Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Reżyserem filmu jest znany francuski pisarz i reżyser Emmanuel Carrère. Polscy czytelnicy … Czytaj dalej „Między dwoma światami” poruszająca historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. KINO DLA SENIORA [ZWIASTUN]