Na wnuczka – jak polscy seniorzy stracili miliony. Hanna Dobrowolska o wnuczkowej mafii

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

3 września 2019 roku Arkadiusz Ł., pseudonim Hoss, został skazany na 7 lat więzienia za wyłudzenie milionów złotych od obywateli Niemczech, Szwajcarii i Luksemburga. Jego przestępcza działalność w Polsce stała się tematem książki Wnuczkowa mafia. Z autorką – Hanną Dobrowolską, rozmawia Magdalena Niemirowska-Kaczyńska. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Książka jest efektem kilkuletniego dziennikarskiego śledztwa Hanny … Czytaj dalej Na wnuczka – jak polscy seniorzy stracili miliony. Hanna Dobrowolska o wnuczkowej mafii