Nie warto zostawiać na później. Ani sukienek, ani kursu komputerowego. Cyfrowi Ambasadorzy 60 Plus

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Odkąd pamiętam, miałam coś zostawić na później. Gdy byłam małą dziewczynką, mama zawsze mówiła, że ciasto będzie na później. Najładniejsze sukienki kazała oszczędzać i najlepiej nie zakładać, bo może będzie lepsza okazja. Sandałki z kokardą nosiłam tylko wówczas, gdy nikogo nie było w domu, bo przecież mogły się zniszczyć, więc lepiej było ich nie ubierać … Czytaj dalej Nie warto zostawiać na później. Ani sukienek, ani kursu komputerowego. Cyfrowi Ambasadorzy 60 Plus