Od drzwi do drzwi – Akcja Zmień Piec bezpośrednio u mieszkańców Wrocławia

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Od drzwi do drzwi – Akcja Zmień Piec bezpośrednio u mieszkańców Wrocławia. To ostatni rok z maksymalnym dofinansowaniem na wymianę pieców, dlatego zarządcy budynków próbują  dotrzeć do osób, które nie wiedzą jak samodzielnie wymienić ogrzewanie. Są wyposażeni w indentyfikatory,  a przede wszystkim w wiedzę, jak pomóc mieszkańcom w wymianie źródła ogrzewania. Na początek Przedmieście Oławskie, a do maja … Czytaj dalej Od drzwi do drzwi – Akcja Zmień Piec bezpośrednio u mieszkańców Wrocławia