Oszustwo na e-maila z ZUS. Przykładowa wiadomość od oszusta. Sprawdź, jak wygląda!

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Wysyłanie maili z użyciem adresu nadawcy podszywającym się pod adres ZUS to nowy pomysł oszustów na wyciąganie naszych danych osobowych. Pierwsze sygnały o oszustwie dotarły z Legnicy. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl – Zgłosiła się do nas pani i pokazała maila, który został wysłany z adresu sugerującego, że to wiadomość wysłana z … Czytaj dalej Oszustwo na e-maila z ZUS. Przykładowa wiadomość od oszusta. Sprawdź, jak wygląda!