Psycholog online

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Trudności życiowe w warunkach niepewności o swoje zdrowie, pracę, a także przyszłość gospodarki, sprawiają, że coraz więcej osób chce skorzystać z pomocy psychologicznej. Niestety, w przypadku epidemii koronawirusa, gabinety i poradnie nie pracują standardowym trybem. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy psychologicznej online, czyli nowoczesnej formy oddziaływań psychologicznych. Psycholog online, czyli dlaczego warto przełamać stereotypy … Czytaj dalej Psycholog online