Renta wdowia – obywatelski projekt ustawy [+50 proc. do emerytury, kryteria, limit]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Renta wdowia to inicjatywa Lewicy, która konsekwentnie domaga się wprowadzenia tego dodatkowego świadczenia dla osób owdowiałych. Przypominamy dziś materiał z wakacji, ponieważ obywatelski projekt ustawy złożony w lipcu nie traci na aktualności i nowy Sejm, jeśli będzie wola, może się nim zająć. Temat budzi duże zainteresowanie seniorów.  Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl … Czytaj dalej Renta wdowia – obywatelski projekt ustawy [+50 proc. do emerytury, kryteria, limit]