Rozmowa z Halszką Wasilewską z okazji premiery książki „Nieźle się zapowiadało” JANA SUZINA

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Pretekstem do rozmowy z Halszką Wasilewską jest premiera książka Jana Suzina pt. „Nieźle się zapowiadało”, mówiąca o początkach telewizji i ludziach ją tworzących. Jan Suzin jest jednym z najsłynniejszych i najbardziej lubianych polskich prezenterów i lektorów. Zapraszamy do sentymentalnej podróży w czasie.  Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Tadeusz Deptuła: W obecnych czasach … Czytaj dalej Rozmowa z Halszką Wasilewską z okazji premiery książki „Nieźle się zapowiadało” JANA SUZINA