Senior/ka miesiąca. Akcja „Gazety Senior” i SPOT Management 30+ agencji modeli dojrzałych [zgłoszenia]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

W ramach akcji „Senior/ka miesiąca” w kolejnych wydaniach „Gazety Senior” oraz na stronie gazetasenior.pl przedstawiamy seniorów, którzy z powodzeniem realizują się w modelingu, reklamie, filmie. Na koniec roku spośród wszystkich kandydatów czytelnicy w drodze głosowania wybiorą seniora lub seniorkę roku. To ostatni dzwonek, aby zgłosić się na naszej akcji. Nie zwlekaj! Więcej aktualnych informacji znajdziesz … Czytaj dalej Senior/ka miesiąca. Akcja „Gazety Senior” i SPOT Management 30+ agencji modeli dojrzałych [zgłoszenia]