Senior/ka miesiąca. Akcja „Gazety Senior” i Evergreen Models – agencji modeli dojrzałych [zgłoszenia]

Senior/ka miesiąca. Akcja „Gazety Senior” i Evergreen Models – agencji modeli dojrzałych [zgłoszenia]

W ramach akcji „Senior/ka miesiąca” w kolejnych wydaniach „Gazety Senior” oraz na stronie gazetasenior.pl przedstawiamy seniorów, którzy z powodzeniem realizują się w modelingu, reklamie, filmie. Na koniec roku spośród wszystkich kandydatów czytelnicy w drodze głosowania wybiorą seniora lub seniorkę roku.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej gazetasenior.pl

„Senior/ka miesiąca” reguły akcji

Akcja skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w branży srebrnego modelingu. Skorzystaj z doświadczenia seniorów z branży. Spróbuj i przekonaj się, czy życie w blasku fleszy jest dla Ciebie?

  • „Senior/ka miesiąca” są wybierani spośród modeli agencji Evergreen Models.
  • Kandydatów wskazuje jury w 3-osobowym składzie tj. 2 reprezentantów agencji, 1 reprezentant „Gazety Senior”.
  • „Senior/ka miesiąca” gości na łamach „Gazety Senior” i serwisu gazetasenior.pl przez miesiąc (publikowane są zdjęcia oraz wywiad/notka biograficzna).

Jeśli i Ty chcesz działać w dojrzałym modelingu, a także zostać „Seniorem/ką miesiąca”, zapraszamy! Co musisz zrobić?

1 krok. Zgłoszenie kandydatury

Jeśli i Ty chcesz zostać „Senior/ka miesiąca” w pierwszym kroku wyślij swoje zgłoszenie do agencji modeli dojrzałych Evergreen Models pod e-mail:

info@evergreen-models.com

Do wiadomości dołącz:

  • Zdjęcie twarzy i sylwetki (do 5 fotografii) – wielkość e-maila nie może przekraczać 10 MB. Twarz i sylwetka powinny być dobrze widoczne – unikamy mocnego makijażu, okularów i kapeluszy.
  • Informacje kontaktowe (numer telefonu i miejscowość, w której mieszkasz).
  • Kilka słów o sobie (np. dlaczego chcesz rozpocząć lub rozwijać przygodę w branży modelingu; jeśli masz na koncie pierwsze sukcesy, pochwal się nimi).

Zapraszamy kobiety i mężczyzn 60+ zdeterminowanych do rozpoczęcia kariery w modelingu i reklamie. Siwe włosy, znajomość nowych technologii, dobre zdrowie i zapał do ciężkiej pracy będą atutem.

Daj nam trochę czasu, zgłoszeń mamy sporo, a każdemu kandydatowi chcemy poświęcić wystarczająco wiele uwagi.

2 krok. Selekcja kandydatów

Etap selekcji kandydatów w agencji Evergreen Models. Osoby, które pomyślnie pokonają etap 2, czyli zakwalifikują się do sesji zdjęciowej, a następnie decyzją agencji znajdą się w jej portfolio, mają szansę rozpocząć karierę w modelingu, a także zostać wybraną/nym seniorką/em miesiąca.

3 krok. Szansa na tytuł „Senior/ka miesiąca”

Tytuł „Senior/ka miesiąca” przypadnie w sumie 8 osobom. Nie wszyscy świeżo upieczeni modele zostaną seniorką lub seniorem miesiąca, ale każdy ma szansę na karierę!

4 krok. Głosowanie

Ostatnim etapem akcji będzie głosowanie czytelników, którzy wybiorą seniora lub seniorkę roku spośród seniorów miesiąca.

Dojrzała modelka, dojrzały model, czyli kto?

Jakie walory warto posiadać jako dojrzała modelka lub model? Na te i inne pytania – bez tabu – odpowiedział nam Wojtek Husakiewicz, Senior miesiąca [MAJ]. Wojtek zradza nam swoją receptę na sukces. Gorąco polecamy lekturę wywiadu.

Senior miesiąca [MAJ] 

Senior miesiąca MAJ, Wojtek Husakiewicz

Seniorka miesiąca [CZERWIEC]


Jeżeli interesują Cię te i podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior i bądź na bieżąco! Zapisz się do Newslettera


Zobacz również:

Seniorzy jako modele. Evergreen Models zaprasza. Dołączysz?

Evergreen Models, czyli seniorzy w roli modeli

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.