Jesteś seniorem, masz pomysł, szukasz wsparcia? Można otrzymać do 15 tys. zł!

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Masz ciekawe pomysły na działania społeczne i pragniesz je zrealizować w swoim najbliższym otoczeniu? Szukasz wsparcia w ich realizacji? Weź udział w 13. edycji konkursu „Seniorzy w akcji”. Organizatorzy na zgłoszenia czekają już tylko do 15 marca 2020 roku. Seniorzy w akcji. Kogo szukają? • seniorek i seniorów, którzy samodzielnie lub we współpracy z młodą … Czytaj dalej Jesteś seniorem, masz pomysł, szukasz wsparcia? Można otrzymać do 15 tys. zł!