Spotkania autorskie bez wychodzenia z domu! Polecamy rozmowę z Hanną Dobrowolską autorką książki „Wnuczkowa mafia”

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Spotkanie z Hanną Dobrowolską, autorką reportażu „Wnuczkowa mafia. Powiedz im, co masz, a wszystko Ci zabiorą” odbędzie się już 2 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 na Instagramie: @hardewydawnictwo. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu HARDE LIVE. Spotkania z autorami książek w Internecie bez wychodzenia z domu HARDE LIVE to cykl spotkań z autorami odbywający się … Czytaj dalej Spotkania autorskie bez wychodzenia z domu! Polecamy rozmowę z Hanną Dobrowolską autorką książki „Wnuczkowa mafia”