Spotkania autorskie bez wychodzenia z domu! Polecamy rozmowę z Hanną Dobrowolską autorką książki „Wnuczkowa mafia”

Spotkania autorskie bez wychodzenia z domu! Polecamy rozmowę z Hanną Dobrowolską autorką książki „Wnuczkowa mafia”

Spotkanie z Hanną Dobrowolską, autorką reportażu „Wnuczkowa mafia. Powiedz im, co masz, a wszystko Ci zabiorą” odbędzie się już 2 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 na Instagramie: @hardewydawnictwo. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu HARDE LIVE.

Spotkania z autorami książek w Internecie bez wychodzenia z domu

HARDE LIVE to cykl spotkań z autorami odbywający się w każdy wtorek i czwartek na instagramowym profilu HARDE. Relacje prowadzone są w formie LIVE i każdy czytelnik ma szansę na zadanie pytań autorowi bez konieczności wychodzenia z domu. Kolejne spotkania zapowiadamy wydawnictwo zapowiada na swoim fanpagu na Facebooku TUTAJ

Książka „Wnuczkowa Mafia”

Na wnuczka – jak polscy seniorzy stracili miliony

Książka pt. Wnuczkowa Mafia jest efektem kilkuletniego dziennikarskiego śledztwa Hanny Dobrowolskiej dotyczącego działalności międzynarodowej szajki pod przywództwem Arkadiusza Ł., zwanego „Hossem”.  Ta tzw. wnuczkowa mafia zajmowała się okradaniem  z oszczędności życia przede wszystkim starych lub samotnych ludzi. By pokazać skalę przestępczego procederu, wystarczy wspomnieć, że tylko przez 6 miesięcy 2019 roku polscy emeryci stracili przez mafię wnuczkową blisko 30 milionów złotych. Pracując nad książką, Hanna Dobrowolska zgłębiła kilkaset tomów akt sądowych, rozmawiała z ofiarami, współpracowała z policjantami z wydziału kryminalnego, z psychologami zajmującymi się bezpieczeństwem seniorów, jak również z osobą blisko związaną z wnuczkową mafią. Podczas spotkania Hanna Dobrowolska wyjaśni  schemat działania mafii Arkadiusza Ł. i metodę na wnuczka,  działania operacyjne prowadzone przez polską i niemiecką policję, zatrzymania i  procesy sądowe, jak też odpowie na wszelkie pytania czytelników.

Książkę patronatem objęli: Super Express i Gazeta Senior. Przypominamy wywiad z Hanną Dobrowolską autorką książki „Wnuczkowa mafia. Powiedz im, co masz, a wszystko Ci zabiorą”, który ukazał się w Gazecie Senior. 

Na wnuczka – jak polscy seniorzy stracili miliony

Może Cię również zainteresować kampania „Nic przez Telefon” i historia prof. Jana Miodka znanego językoznawcy, który włączył się w działania na rzecz seniorów. 

Nic przez telefon – kampania społeczna przeciwko oszustwom telefonicznym

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds