Sztuka OBDAROWYWANIA. ABC psychologii dla seniorów. Cykl

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Za chwilę Wielkanoc. Pośród związanych z nią rytuałów i zwyczajów jest to też czas prezentów „od zajączka”. W niektórych rodzinach organizowane jest szukanie przez dzieci prezentów ukrytych w domu, ogrodzie. Zabawa dla całej rodziny. Ale najpierw trzeba te prezenty kupić. Zdaniem psychologów może to być zadanie bardzo stresujące. W zasadzie wiemy o tym sami bez … Czytaj dalej Sztuka OBDAROWYWANIA. ABC psychologii dla seniorów. Cykl