Teledysk promujący zbiórkę dla samotnych seniorów zespołu Nastroje do piosenki „Nie ma mnie przy tobie”

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Walka z samotnością w czasie pandemii przybiera różne formy. Zespół NASTROJE we współpracy ze Stowarzyszeniem mali bracia Ubogich przygotował wyjątkowy teledysk do piosenki “Nie ma mnie przy tobie”. Zapraszamy Was do obejrzenia teledysku, który promuje zbiórkę na rzecz samotnych seniorów będących pod opieką Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Teledysk został on zrealizowany przy wsparciu kilkunastu operatorów … Czytaj dalej Teledysk promujący zbiórkę dla samotnych seniorów zespołu Nastroje do piosenki „Nie ma mnie przy tobie”