Po rozmowę i wsparcie w czasie koronawirusa? Telefony zaufania dla seniora

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Telefony zaufania to dziś rozwiązanie cieszące się dużym zainteresowaniem. Znajdziemy takie, gdzie porozmawiamy z życzliwą osobą, jak i te gdzie dyżurują psychoterapeuci, psychologowie i psychiatrzy. Zebraliśmy kilka najważniejszych numerów, warto je znać. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Dobre Słowa – telefon dla seniorów 12 333 70 88 W aktualnej sytuacji seniorzy stają … Czytaj dalej Po rozmowę i wsparcie w czasie koronawirusa? Telefony zaufania dla seniora