TRZEJ KRÓLOWIE Tajemnica Mędrców ze Wschodu. Odkrywa Roman Zając

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Potężni magowie znający się na astrologii czy efekt rozbuchanej wyobraźni jednego z Ewangelistów? Kim byli Kacper, Melchior i Baltazar? Wiemy, że Jezus urodził się w czasie spisu ludności w Betlejem, gdzie odwiedzili go Trzej Mędrcy, po czym Święta Rodzina uciekła przed rzezią niewiniątek do Egiptu. Co jeśli fakty historyczne wskazują, że było inaczej? Spis ludności … Czytaj dalej TRZEJ KRÓLOWIE Tajemnica Mędrców ze Wschodu. Odkrywa Roman Zając