VI Mistrzostwa Seniorów 65+. Rywalizacja o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Trwają przygotowania do VI Mistrzostw Krakowa Seniorów 65+. Dotychczasowa najstarsza uczestniczka miała 91 lat i startowała w nordic walking. Mistrzostwa Seniorów zaplanowano na 29-30 września br. Blisko 300 seniorów będzie zmagać w aż 10 dyscyplinach. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Seniorzy zostaną zakwalifikowani zgodnie z metryką do odpowiedniej kategorii wiekowej. Dla kobiet … Czytaj dalej VI Mistrzostwa Seniorów 65+. Rywalizacja o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa